חיסכון פנסיוני

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותחיסכון פנסיוני
תמונה פתרונות ופוליסות

חושבים היום על המחר

חיסכון פנסיוני הוא מוצר לצעירים - הוא מאפשר לכם להבטיח את עתידכם בתקופה שלאחר הפרישה באמצעות מגוון מוצרים פיננסים, כאשר קיימת חשיבות גבוהה לפתיחת החיסכון הפנסיוני בגיל צעיר. אתם מוזמנים לקרוא על חיסכון פנסיוני, וכיצד צוות פורום סוכנות לביטוח בע"מ יכול לסייע לכם.

מהו חיסכון פנסיוני?

חיסכון פנסיוני הוא אחד מהנכסים החשובים ביותר של כל אדם. החיסכון הפנסיוני מבטיח את הצרכים הפיננסים שלכם בתקופת הפרישה ומחליף את המשכורת החודשית.

חיסכון פנסיוני יכול להיות מורכב מאחת או יותר מהתוכניות הבאות: קופת גמל, קרן פנסיה, ביטוח מנהלים. הרכב החיסכון הפנסיוני משתנה מאדם לאדם בהתאם לצרכיו, אורח חייו, הנכסים השונים שברשותו, גובה המשכורת החודשית ועוד.

בנוסף, חשוב לזכור כי ככל שתתחילו לחסוך יותר מוקדם, תיהנו מחיסכון מצטבר גבוה יותר שיאפשר לכם לחיות את תקופת הפרישה בדיוק כמו שתכננתם אותה.

חיסכון פנסיוני בפורום סוכנות לביטוח בע"מ

אם בעבר הרכב החיסכון הפנסיוני היה בידי המעסיק, כיום הרכבו של החיסכון הפנסיוני נתון בידי העובד או החוסך במקרה ומדובר בעצמאי. על מנת להתאים את החיסכון הפנסיוני בדיוק לצרכיכם בהווה ובעתיד, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בתחום זה.

פורום סוכנות לביטוח בע"מ מעמידה לרשותכם אנשי מקצוע מובילים בתחום החיסכון הפנסיוני, שיפרסו לפניכם מגוון מוצרים ביטוחיים ופיננסים, ויידעו ליצור תמהיל המתאים בדיוק לצרכים שלכם ושל בני משפחתכם.

חשיבות החיסכון הפנסיוני עם ההצטרפות למעגל העבודה >>

שאלות ותשובות בנושא חיסכון פנסיוני לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות חיסכון פנסיוני ולקבלת הצעה אתם מוזמנים לפנות לצוות הסוכנות באמצעות קבל הצעה >>

למידע נוסף אודות פורום סוכנות לביטוח לחץ כאן >>