ביטוח חיים

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותביטוח חיים
תמונה פתרונות ופוליסות

ביטוח למען עתיד היקרים לכם

מטרת ביטוח החיים היא להוות רשת ביטחון פיננסית במקרה של מוות בטרם עת. כמו כן ביטוח חיים יכול לשמש אתכם גם בעת היציאה לגמלאות. אתם מוזמנים לקבל מידע נוסף על ביטוח חיים וכיצד צוות פורום סוכנות לביטוח בע"מ יכול לסייע לכם.

מהו ביטוח חיים?

במקרה של מוות בטרם עת נותרת המשפחה לנגד מציאות חדשה הדורשת ממנה, מעבר לפן הרגשי, גם התארגנות פיננסית מחודשת. ביטוח חיים יכול לספק למשפחה נחיתה רכה לתוך המציאות החדשה, ולספק מענה פיננסי מיידי.

כמה ביטוח חיים אתה צריך >>

קיימים שני סוגים של ביטוחי חיים:

  • ביטוח חיים טהור (ריסק) - ביטוח ריסק מספק כיסוי ביטוחי רק בתקופה שנקבעה בפוליסה, לרוב עד גיל הפרישה. במקרה של מוות בטרם עת יקבלו השארים הרשומים בפוליסה את סכום הכסף הצבור בצורה חד פעמית (הונית) או בצורה של קצבה חודשית.
  • ביטוח חיים הכולל אפיקי חיסכון לטווח ארוך - ביטוח חיים מסוג זה מספק מענה למספר מקרים – מוות בטרם עת, אבדן כושר עבודה או נכות. בנוסף, עם היציאה לגמלאות, מצטרף סכום הכסף הצבור לחיסכון הפנסיוני ומופרש לטובת המבוטח כקצבה חודשית המחליפה את המשכורת החודשית.

ביטוח חיים בפורום סוכנות לביטוח בע"מ

ביטוח חיים הוא ביטוח בעל חשיבות גבוהה במיוחד. מוצר זה יכול להוות את ההבדל בין רווחה כלכלית במקרה של מוות או במהלך תקופת הפרישה ובין מצוקה פיננסית של המשפחה.

צוות פורום סוכנות לביטוח בע"מ מעמיד לרשות לקוחותיו את ביטוחי החיים המובילים והמתקדמים ביותר, במחירים אטרקטיביים, תוך התאמה של כל ביטוח לצרכי המבוטח ובני משפחתו בהווה ובעתיד.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח חיים לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות ביטוח חיים ולקבלת הצעה אתם מוזמנים לפנות לצוות הסוכנות באמצעות קבל הצעה >>

למידע נוסף אודות פורום סוכנות לביטוח לחץ כאן >>