פרופיל החברה

Skip Navigation Linksדף הביתאודותפרופיל החברה
תמונה אודות

יושרה, מקצוענות ומובילות

כסוכנות חיתום מובילה, פורום סוכנות לביטוח בע"מ קשובה לצרכיהם של כלל לקוחותיה, סוכני הביטוח והמבוטחים. כוחה של פורום כקבוצה מאפשר לה לספק לקהל לקוחותיה מענה מקיף במחירים אטרקטיביים במיוחד. הסוכנות מספקת מוצרי ביטוח ומוצרים פיננסים מתקדמים למגוון צרכים תוך שמירה על מקצוענות, אמינות ומובילות. פורום מתעדכנת באופן שוטף בשינויים החלים בעולם הצרכנים הן בהיבט הביטוחי והן בהיבט הטכנולוגי. פורום מזמינה אתכם לקחת חלק בקבוצה המצעידה את ענף הביטוח אל עבר העתיד.


בשנת 2001 הוקמה פורום סוכנות לביטוח בע"מ במטרה לספק קשת רחבה של פתרונות ויתרונות בכל תחומי הביטוח תחת קורת גג אחת.

מקצועיות ומובילות

פורום סוכנות לביטוח בע"מ הינה סוכנות חיתום מהמובילות והמקצועיות בעולם הביטוח. הסוכנות הינה סוכנות ביטוח פרטית, המעסיקה סוכני ביטוח איכותיים ומקצועיים, שומרת על דינאמיות בהתאם לצרכי לקוחותיה, ומהווה בית חם, תומך ואמין לסוכני הקבוצה ומבוטחיה.

העוצמה והגודל של הסוכנות מאפשרים ללקוחות הסוכנות ליהנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד, ומפתרונות ייחודים המתאימים לצרכיהם, בנוסף לידע המקצועי הרחב והליווי האישי הצמוד.

הסוכנות מוכרת בזכות מקצועיותה, משמשת כחתם עסקי ברוב חברות הביטוח ומהווה סניף חיצוני של חברת הפניקס. כמו כן, קיבלה הסוכנות שני ציונים לשבח: חברי מועדון "מנורת הזהב" של מנורה ביטוחים, וחברי מועדון Executive של הכשרת הישוב.

למידע נוסף אודות הצוות המקצועי לחץ כאן >>

סוכנות שהיא ברוקר פרטי

פורום סוכנות לביטוח בע"מ משמשת כברוקר פרטי של מבחר חברות ביטוח. משמעות הדבר היא דאגה מקצועית אמיתית לצרכי הסוכנים והלקוחות, תוך שמירה על ערנות מתמדת לשינויים החלים בעולם הצרכנים מההיבט הביטוחי והטכנולוגי.

עם סוכני הקבוצה נמנים 75 סוכנים בכל רחבי הארץ, שנהנים מהיכולת לספק ללקוחותיהם מגוון פתרונות במחירים אטרקטיביים, כתוצאה מכוחה של הקבוצה.

הבית של הסוכנים והלקוחות

פורום סוכנות לביטוח בע"מ מספקת מענה מקיף למגוון צרכים ביטוחיים של כלל לקוחותיה. עם לקוחותיה נמנים לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, חברות וקולקטיבים בנוסף לסוכני הביטוח השונים המהווים חלק מהקבוצה.

פורום סוכנות לביטוח בע"מ עובדת מול חברות הביטוח המובילות כגון מגדל חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים, הפניקס, כלל ביטוח, הכשרת הישוב, שומרה חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח.